Uzaktan Eğitim, Temel Lise Dönüşümüne de Katkıda Bulunuyor

Haz 26 • E-ÖĞRENME, EĞİTİM İÇERİĞİ, LMS, SANAL SINIF • 906 Views • Yorum yok Uzaktan Eğitim, Temel Lise Dönüşümüne de Katkıda Bulunuyor

1 Eylül 2015 sayısız eğitim kurumu için önemli bir miladı ifade ediyor, özel okul statüsüne geçecek kurumlarla K12 dünyası yeni öğretim yılında farklı bir devinim kazanacak. 

Uzaktan eğitim sektöründe hizmet veren bir firma olarak biz de söz konusu hareketliliğe duyarsız kalamadık ve özellikle dönüşen kurumlar için değerli iş ortaklarımızla bir uzaktan eğitim paketi hazırladık. Dönüşümde temel uzaktan eğitim ihtiyaçlarını masaya yatırdık ve yeni oyuncuların rekabette geri kalmayacakları kalitede platformları Advancity Temel Lise Uzaktan Eğitim Paketinde bir araya getirdik.

Paketimizin merkezinde yüzdeyüz kendi üretimimiz olmasından büyük mutluluk duyduğumuz öğrenim yönetim sistemimiz ALMS bulunuyor. Videolu ders anlatımında Dersdeo iş ortaklığı ile zenginleştirdiğimiz paket, yine içerik tarafında bir diğer değerli iş ortağımız Derspektifin titizlikle hazırlanmış detaylı içeriğini dönüşen kurumlarla buluşturacak. Uzaktan eğitim canlı ders ihtiyacını ise yine kendi sanal sınıf ürünümüz Perculus ile çözüyoruz.

Advancity Temel Lise Uzaktan Eğitim Paketi, ders anlatımıyla, soru içeriğiyle, ders verme/zengin aktivite özellikleri ve canlı ders olanağı sunmasıyla temel liseye dönüşen kurumlar için tam anlamıyla bir anahtar çözüm niteliğinde…

Paketin hem yöneticilere hem de öğretmen ve öğrencilere önemli katkıları olacak. Kullanıcılar farklı sistemlerden uzaktan eğitim ihtiyaçlarını karşılamak yerine bütünleşik bir hizmetin avantajını yaşayacaklar. ALMS ve Perculus ile ulaştığımız 250.000 kişilik aktif kullanıcı grubunun K12 dünyasından katılımlarla da daha da büyüyeceğine yürekten inanıyoruz.

Son olarak gelelim işin ekonomisine… Paketimiz eğitim kurumlarına faturalandırılacak olan bir hizmet niteliğinde. Şube/kampüs başı ücretlendirme olacak pakette bir de giriş kampanyası olarak bir yıllık kullanıma on aylık ödeme talep ediyoruz. Fiyatı belirlerken de ekonomik bir çözüm olmasına özellikle önem verdik. Paketimizle ilgili fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları http://www.advancity.com.tr/temel-lise/index.html adresinden edinebilirsiniz.

Uzaktan eğitimin var olduğu her noktada bulunan genç ve dinamik bir ekip olarak yeni projeler ve ürünler üretmek için sabırsızlanıyoruz 🙂

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »