Şirket eğitimleri sorunsalı sonunda bitiyor: www.ofisakademi.com

Haz 25 • E-ÖĞRENME, EĞİTİM İÇERİĞİ, LMS, OFİS AKADEMİ • 1575 Views • Yorum yok Şirket eğitimleri sorunsalı sonunda bitiyor: www.ofisakademi.com

Özellikle KOBİler ve İnsan Kaynakları bölümü yoksunu firmalar için personellerinin bilgi donanımını artırmak zorlu bir süreci ifade ediyor. Ofis Akademi ise tam bu noktada içerdiği kaliteli video eğitimler ve kolay eğitim atama özelliği ile önemli bir boşluğu doldurma hedefiyle yola çıkıyor.

Kişisel gelişimden yazılıma, sektörlere özel eğitimlerden satış ve video eğitim platformun bünyesinde bulunuyor. Ekonomik paketlerleyöneticilerin ekiplerine üç dört tıkla eğitim atayabilecekleri platform, web tabanlı olduğundan her yerden ulaşılabilme özelliğine sahip. Kullanılan aygıt ister dizüstü bilgisayar ister cep telefonu isterse tablet olsun www.ofisakademi.com rahatlıkla kullanılabiliyor.

Son dönem dünyada en faydalı ve popüler eğitim formatı olarak görülen video eğitimlerden artık her çapta firma faydalanabilecek. Kişisel paket ve ücretsiz eğitimler de içeren www.ofisakademi.com platformuna herhangi bir ücret ödemeden üye olunabiliyor.

Related Posts

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

« »